تبلیغات
نعمـت مـرادی - اعجاز سجده بر خاک
ترفند عکس سرگرمی

اعجاز سجده بر خاک

پنجشنبه 14 فروردین 1393 01:25 ب.ظ

نویسنده : نعمت مرادی
مطلب زیر برام جالب بود و برای استفاده دیگران کپی کردم .
آدرس منبع :http://moghadasathe-elahi.blogfa.com/post/35
بدن شما به طور روزانه مقدار زیادی امواج الکترو مغناطیس را دریافت می کند. شما امواج الکترومغناطیس را از طریق تجهیزات الکتریکی که استفاده می کنید و نمی توانید کنار بگذارید دریافت می کنید، همچنین از طریق لامپهای روشن که حتی برای یک ساعت هم خاموش نمی شوند.
 یعنی شما منبعی هستید که مقدار زیادی امواج الکترو مغناطیس را دریافت می کند. به عبارتی دیگر شما با امواج الکترو مغناطیس شارژ می شوید بدون اینکه بفهمید. آیا سردرد دارید؟ آیا احساس ناراحتی می کنید؟ 
آیاتنبلی در کار و درد در مکان های مختلف دارید؟
 شاید علت همه اینها وجود الکترو مغناطیس در بدن باشد!
 یک دانشمند غیر مسلمان اروپایی تحقیقاتی را شامل یافتن بهترین روش برای خارج کردن امواج الکترومغناطیس که به بدن آسیب می رساند انجام داده است. 
او دریافت که شما با گذاشتن پیشانی تان بیشتر از یک بار بر زمین، امواج الکترومغناطیس مضر را تخلیه خواهید کرد. بنابراین اگر می خواهید این مشکلات را برطرف سازید، باید سر را بر خاک بگذارید تا امواج الکترونیکی مثبت تخلیه شود!
آنچه این تحقیق را بیشتر شگفت انگیز می کند این است که باید پیشانی تان را بر خاک بگذارید!
 و آنچه شگفت انگیزتر است اینکه بهترین راه که پیشانی تان را برخاک بگذارید حالتی است که رو به مرکز زمین باشد چرا که در این حالت امواج الکترو مغناطیس بهتر تخلیه خواهد شد.

 و بیشتر تعجب خواهید کرد وقتی بدانید براساس اصول علمی، ثابت شده که شهر مکه مرکز زمین است و کعبه درست در مرکز زمین واقع شده!
 
 بنابراین سجده در نمازتان بهترین راه برای تخلیه سیگنالهای مضر از بدن است. این همچنین کمال مطلوب برای نزدیکی به قادر مطلق است، او که جهان را اینگونه خلاق آفریده است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 14 فروردین 1393 01:29 ب.ظ